ZpětÚvodní strana » Nemovitosti Příbram » Pozemky Příbram » Prodej pozemky Příbram » Prodej stavební parcely Příbram » Stavební pozemek 4000m2 u břehu Vltavy, 30 min od Prahy po Strakonické dálnici

Stavební pozemek 4000m2 u břehu Vltavy, 30 min od Prahy po Strakonické dálnici

Stavební pozemek 4000m2 u břehu Vltavy, 30 min od Prahy po Strakonické dálnici - Pohled z rogala

Kontakt na makléře

Obrázek není k dispozici.

Dagmar Opičková

775 565 751

kontaktovat makléře

Doporučujeme! Stavební pozemek 4000m2, Zduchovice – Žebrákov. Velmi zajímavé místo s krásným výhledem na řeku a snadným přístupem k Vltavě!

Zobrazit rozšířený popis nemovitosti »

Cena: 1.680,- Kč
(za m²)Cena včetně provize a právního servisu
Lokalita: Žebrákov, Zduchovice, Příbram, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:2002
Typ reality: Stavební parcely - Pozemky
Celková plocha:4000 m2

Vlastnosti nemovitosti

Příslušenství a vybavení
Parkoviště:Ano

Popis nemovitosti

Doporučujeme! Stavební pozemek 4000m2, Zduchovice – Žebrákov. Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi velmi zajímavý pozemek o celkové ploše 4000m2, 30 min od Prahy po Strakonické dálnici v blízkosti břehu Vltavy (rozloha pozemku se dá navýšit na 8.000 m2). Pozemek se nachází na klidném místě, u řeky, která tuto část obce Zduchovice, konkrétně část Žebrákov, obtéká. Největší výhodou tohoto pozemku je fakt, že je z něj krásný výhled na řeku a protější skály – nejedná se o záplavové území. Spouštění lodí je již vybudováno v docházkové vzdálenosti na obecním pozemku. Rozvaděč s elektro přípojkou je k dispozici, je možné vybudovat studnu (jako je tomu na okolních pozemcích). Pozemek je v horní části u přístupové cesty rovinatý, mírně svažitý je v dolní části směrem k řece. Cesta k pozemku je asfaltová, vyjma posledních cca 200m. Dle platného územního plánu je možné na pozemku postavit rodinný dům s výškou hřebene až 8m, koeficient zastavěné plochy je 0,3 (tedy může být zastavěno nejvýše 30% plochy pozemku). Dům může mít pouze číslo evidenční, ve kterém je podle platné právní úpravy možnost nahlásit trvalé bydliště. Doporučujeme Vám navštívit toto kouzelné místo, projít se podél Vltavy, věřím, že pohledem na okolní skalní scenérie budete unešení. Hledáte-li klidné místo s možností výstavby rodinného domu s přístupem k řece, dovoluji si Vám toto místo jedině doporučit.

Máte zájem o tuto nemovitost? Dagmar Opičková Vám poskytne více informací.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

© 2018, Svoboda bydlení s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | Vytvořeno na systému RealBrána | XHTML 1.0 | CSS 3 | RB reality