ZpětÚvodní strana » Nemovitosti Prachatice » Pozemky Prachatice » Prodej pozemky Prachatice » Prodej pozemky pro komerční využití Prachatice » Doporučujeme prodej st. pozemků, 23.672 m2, včetně vypracovaného projektu na výstavbu, Chlum u Volar

Doporučujeme prodej st. pozemků, 23.672 m2, včetně vypracovaného projektu na výstavbu, Chlum u Volar

Doporučujeme prodej st. pozemků, 23.672 m2, včetně vypracovaného projektu na výstavbu, Chlum u Volar - Příjezdová cesta k pozemkům

Kontakt na makléře

Obrázek není k dispozici.

Mgr. Jiří Svoboda

737211374

kontaktovat makléře

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi stavební pozemky v obci Chlum u Volar určené na základě vypracované projektové dokumentace k výstavbě osmi rodinných domů a penzionu apartmánového typu.

Zobrazit rozšířený popis nemovitosti »

Cena: 9.250.000,- Kč
(za nemovitost)Zahrnuje provizi a právní servis poskytnutý advokátní kanceláří
Lokalita: Chlum, Volary, Prachatice, Jihočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:1882
Typ reality: Pozemky pro komerční využití - Pozemky
Celková plocha:23672 m2

Vlastnosti nemovitosti

Příslušenství a vybavení
Parkoviště:Ano
Občanská vybavenost
Silnice:Ano
Autobus:Ano

Popis nemovitosti

Pozemky o celkové rozloze 23.672 m2 leží v chráněné krajinné oblasti Šumava, objekty na něm navržené zasahují do III. a IV. zóny. Na stavbu již bylo vydáno stavební povolení. Přístupnost k pozemku je ze silnice I. třídy Volary - Lipno. Penzion apartmánového typu bude dvojpodlažní s podkrovím na půdorysu písmene T, částečně podsklepený. Bude zde situováno 14 ubytovacích jednotek a jeden byt užívaný pro správce objektu. Zastavěná plocha bude 397 m2, užitná 1.114 m2. Rodinné domy různých velikostí budou mít celkovou zastavěnou plochu 1.410 m2, užitnou 2.020 m2. Dva domy, stavebně spojené, budou tvořit polouzavřený dvůr. Tyto objekty je možné spojit v jeden celek. Ostatní domy jsou izolované, jednopodlažní s podkrovím, obdélného půdorysu, s integrovanou garáží a se sedlovou střechou. Obec Chlum u Volar leží 5 km od Volar a 20 minut jízdy autem od vodní nádrže Lipno. V blízkosti jsou i známá lyžařská střediska (Kramolín, Zadov, Špičák, Churáňov). Šumava nabízí nesčetné možnosti sportovního využití (plavání, lyžování, cyklistika, turistika, golf) a mnoho historických i kulturních památek.

Máte zájem o tuto nemovitost? Jiří Svoboda Vám poskytne více informací.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

© 2017, Svoboda bydlení s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | Vytvořeno na systému RealBrána | XHTML 1.0 | CSS 3 | RB reality