ZpětÚvodní strana » Nemovitosti Žďár nad Sázavou » Komerční prostory Žďár nad Sázavou » Pronájem komerční prostory Žďár nad Sázavou » Pronájem obchodní prostory Žďár nad Sázavou » Doporučujeme k pronájmu zavedené obch. / kanc. prostory 599m2 v polyfunkčním centru, Velké Meziříčí

Doporučujeme k pronájmu zavedené obch. / kanc. prostory 599m2 v polyfunkčním centru, Velké Meziříčí

Doporučujeme k pronájmu zavedené obch. / kanc. prostory 599m2 v polyfunkčním centru, Velké Meziříčí - Obchodní podlaží

Kontakt na makléře

Kontakt na makléře

Hana Boubínova

603288347

kontaktovat makléře

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout k dlouhodobému pronájmu obchodní či kancelářské prostory ve 3. NP nákupní galerie v zavedeném moderním zábavním a obchodním centru.

Zobrazit rozšířený popis nemovitosti »

Cena: 42.000,- Kč
(za měsíc)+ DPH + energie, jistota 42.000,- Kč, provize 1 nájem + DPH
Lokalita: Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou, Vysočina
Stav nabídky:aktuální
Číslo:1994
Typ reality: Obchodní prostory - Komerční prostory
Celková plocha:599 m2

Vlastnosti nemovitosti

Plocha
Plocha kanceláře:599 m2
Užitná plocha:599 m2
Zastavěná plocha:599 m2
Základní vlastnosti
Technologie výstavby:skeletová
Stav objektu:velmi dobrý
Umístění objektu:centrum obce
Celkový počet podlaží:5
Počet parkovacích míst:10
Příslušenství a vybavení
Garáž:Ne
Parkoviště:Ano
Výtah:Ano
Bezbariérový přístup:Ano
Občanská vybavenost
Dálnice:Ano
Silnice:Ano

Popis nemovitosti

Prostory se nachází v žádané lokalitě Velkého Meziříčí, v přímé dostupnosti dálnice D1. Hlavní výhodou této nabídky je jednak možnost dispozice velkého obchodního prostoru či členění do menších jednotek s veškerým potřebným zázemím, ale také zavedená stálá klientela využívající další služby obchodního centra i celkové moderní technické vybavení celého objektu, včetně audio techniky a bezbariérového přístupu. Obchodní prostory jsou dostupné výtahem či schodištěm z prosklené chodby nákupní galerie. Na obchodní prostory navazuje zázemí v podobě prostorného skladu, dále lze pokračovat do chodby vedoucí k osobonákladnímu výtahu, díky němuž lze obchody / kanceláře snadno zásobovat. Celý prostor je dispozičně variabilní, lze členit až na 7 jednotek. Celé obchodní centrum je pojato tak, aby se jednotlivé služby zákazníkům mohly navzájem doplňovat. Klienti si zde mohou zpříjemnit nákupy v kavárně s krásným výhledem umístěné přímo na podlaží nákupní galerie, případně ve vyhledávané restauraci s pravidelně připravovanými kulturními, gastronomickými i společenskými akcemi. Pro klienty a obchodní partnery je také možné využít hotelové pokoje v nejvyšším patře u letní terasy, kde se nachází prostorné posezení s letním barem. Parkování je možné na parkovišti přímo u objektu. Obchodní prostory mají vlastní poměrové měřiče na el. energie a vody. Prostor je k dispozici ihned dle dohody. Technické informace: Celková plocha podlaží po propojení cca 599m2, plocha oddělené obchodní jednotky cca 39-46m2 ( z toho např. plocha prodejny cca 32m2, plocha skladových prostor 14m2), možnost připojení na internet.

Máte zájem o tuto nemovitost? Hana Boubínova Vám poskytne více informací.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

© 2018, Svoboda bydlení s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | Vytvořeno na systému RealBrána | XHTML 1.0 | CSS 3 | RB reality